KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16737011

nr 1673 7011

Oljemålningar

2 st, Monica Johansson. Signerad, daterad 92-94. Olja på duk, 70x60 ca, oramade

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2025
kl 19:47:29

15/1 15:42:46 1      Vinnande bud